ხუთშაბათი, 2024-05-16, 7:58 PM
Main
Registration
Login
clubgio
Welcome სტუმარო | RSS
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • გვერდი 1 დან
  • 1
ფორუმის მოდერატორი: tamoo  
ფორუმი » კლუბის ფორუმი » ურთიერთობები » გოგოს და ბიჭის მეგობრობა
გოგოს და ბიჭის მეგობრობა
crazygio დრო: კვირა, 2008-03-16, 0:34 AM | მესიჯი # 1
Admin
ჯგუფი:Administrators
მესიჯები: 259
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
ras pikrobt gogos da bichis megobrobaze?

დაწერეთ თქვენთვის სასურველი შეხვედრის დღე დრო და საათი თავისუფალი თემის ოთახ "შეკრებებში".
 
MISS_MILAN დრო: კვირა, 2008-03-30, 12:28 PM | მესიჯი # 2
კლუბის წევრი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 6
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
chemi azrit ar arsebobs... shansi araa tu rame natesavuri kavshiri araa mat shoris megobroba carmoudgenelia, ragac momentshi romelimes mainc gauchndeba grdznobebi dry

MILAN TILL THE DEATH!
 
rockera დრო: პარასკევი, 2008-04-04, 5:54 PM | მესიჯი # 3
გიტარისტი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 102
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
ar getanxmebi miss milan gogosa da bichis megobroba shesadzlebelia magalitad chemi da giosi,rogorc vici chven shoris natesauri kavshi ar aris happy

ჩემი ცხოვრების თანამგზავრი ჩემი ცრემლებია...
 
nano დრო: პარასკევი, 2008-04-11, 1:49 PM | მესიჯი # 4
ბარმენი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 28
რეპუტაცია:1
სტატუსი: Offline
me piradad bevri megobari bichi davkarge imis gamo ro drota ganmavlobashi sxvanair urtiertobaze gadadiodnen anu an siyvaruls mixsnidnen an meubnebodnen ro chemtan ubralod megobroba ar sheuzliat,es ra tqma unda saamcuxaro paqtia tumca aseve myavs zalian bevri megobari da imedia mattan ar gamipuchdeba urtiertoba,mokled jer jerobit mjera:)
 
crazygio დრო: კვირა, 2008-04-13, 2:29 AM | მესიჯი # 5
Admin
ჯგუფი:Administrators
მესიჯები: 259
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
imedia biggrin

დაწერეთ თქვენთვის სასურველი შეხვედრის დღე დრო და საათი თავისუფალი თემის ოთახ "შეკრებებში".
 
emilia დრო: კვირა, 2008-04-13, 4:45 PM | მესიჯი # 6
კლუბის წევრი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 4
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
sxvisi ar vici da gogonebze metad bichebtan vmegobrob. yvelaze axlos or zmakactan var. erti chemi zmis natliaa, eg kai, magram meore ubralod kurselia da namdvilad aranairi grzobebi ar gvaqvs ertmanettan sxva:) mis sheyvarebultanac vmegobrob da tvitonac megobrobs yvelastan vinc rodesme momwonebia biggrin nuuu arsebobs ra egeti megobroba

non nocere
 
nano დრო: სამშაბათი, 2008-04-15, 12:54 PM | მესიჯი # 7
ბარმენი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 28
რეპუტაცია:1
სტატუსი: Offline
ki ra tqma unda megobroba arsebobs tumca xdeba sxvanairadac da namdvilad guldasacyvetia roca ggonia megobrobt da am dros...cudia,arasasiamovno faqtia wink
 
blackout დრო: კვირა, 2008-05-11, 6:18 PM | მესიჯი # 8
კლუბის წევრი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 8
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
me myavs megobari gogo araerTi magram 1 gansakuTrebiT miyvars 10 welia vmegobrobT da aranairi grdznoba ar gagvchenia gasnakuTrebuli happy
 
crazygio დრო: კვირა, 2008-05-11, 8:47 PM | მესიჯი # 9
Admin
ჯგუფი:Administrators
მესიჯები: 259
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
me da givi dzalian vgavart ertmanets zedmetad shemtxvevit shen me xom ara xar? happy

დაწერეთ თქვენთვის სასურველი შეხვედრის დღე დრო და საათი თავისუფალი თემის ოთახ "შეკრებებში".
 
blackout დრო: ორშაბათი, 2008-05-12, 9:35 PM | მესიჯი # 10
კლუბის წევრი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 8
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
meore me happy
 
qorpa დრო: შაბათი, 2008-09-27, 12:40 PM | მესიჯი # 11
გიტარისტი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 107
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
icit bijsac gaachnia!!! ai gio magalitad shennair bijtan gogos megobroba dzaan magari mara arian iseti bijebi romlebic uufro shors midiaan........................ vidre megobrobaa. da sxvatashoris eseti bijebi dzaan bevrni ariaaaan ......

დამატებულია (2008-09-27, 12:40 Pm)
---------------------------------------------
gmertma amravlooos happy (vxomroob)


buehehe :D
 
sxivebi დრო: შაბათი, 2008-11-01, 8:29 PM | მესიჯი # 12
კლუბის წევრი
ჯგუფი:Users
მესიჯები: 3
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
bichsa da gogos shoris ar arsebobs megobrobaaa? saidan msgavsi azrebi? megobroba yvelganaa ganurchevlad sqesisa. megobroba siyvarulia, cota sxvanairi. rit qamsxvavdeba es siyvaruli qal-vajurisgan? imit, rom am grdznobit yvela sqesis adamians sheudzlia ertmanettan urtiertoba, qal-vajur siyvarulshi ki mxolod gogsa da bichis. (es cota sxva siyvarulia). gogosa da bichis megobroba rom sheudzlebeli iyos ra gamova? kacebi calke, qalebi calke. megobari rom shegiyvardes? arc esaa gamoricxuli, imas ukve sxva tvalit shexedav magram gana es megobrobis dasasrulia? piriqit, es ufro mtkice megobrobaa. es sulac ar nishnavs imas, rom bichisa da gogos megobroba sheudzlebelia, ar sheidzleba amis ganzogadeba, rom tu shegiyvarda es megobroba agaraa. erti sheidzleba shegiyvardes, yvela xo ara. tu sxvac shegiyvarda eg ukve sakutar tavs unda mikitxo, imitom rom aq siyvarulic echvis qvesh dgeba da megobrobac.

gamomyevi!!!

Message edited by sxivebi - შაბათი, 2008-11-01, 8:35 PM
 
crazygio დრო: შაბათი, 2008-11-01, 10:21 PM | მესიჯი # 13
Admin
ჯგუფი:Administrators
მესიჯები: 259
რეპუტაცია:0
სტატუსი: Offline
absoliturad getanxmebi.chemi satkmeli tkvi happy megobroba martlac rom cota sxvanairi siyvaruli. me tu mkitxavt namdvili megobroba siyvarulze dzlieria

დაწერეთ თქვენთვის სასურველი შეხვედრის დღე დრო და საათი თავისუფალი თემის ოთახ "შეკრებებში".
 
ფორუმი » კლუბის ფორუმი » ურთიერთობები » გოგოს და ბიჭის მეგობრობა
  • გვერდი 1 დან
  • 1
ძებნა:


| Copyright MyCorp © 2024 | |